תפריט
חיבורים- המרכז להעצמת המשפחה
ראשי > חיבורים- המרכז להעצמת המשפחה > מרכז חיבורים - המרכז לטיפול רגשי, זוגי ומשפחתי בבאר שבע
תוכניות נוספות תחת חיבורים- המרכז להעצמת המשפחה


מרכז חיבורים - המרכז לטיפול רגשי, זוגי ומשפחתי בבאר שבע

בשביל מה צריך טיפול זוגי? 

טיפול זוגי הוא קודם כל הצהרה והכרה של שני הצדדים, שיש משבר בזוגיות. זהו שלב חשוב ומאתגר בפני עצמו. קשה מאוד להודות שמשהו אצלנו לא בסדר, לא פשוט להכיר בכך שהמערכת הזוגית שלנו נקלעה למשבר. לרוב אנחנו נאשים את הצד השני בחוסר אמון, בתקשורת לקויה, ציפיות לא מציאותיות או קנאה. בטיפול זוגי נלמד כי האמת היא שאף פעם אין רק צד אחד שאחראי,
החיים מציבים אותנו בפני אתגרים אינסופיים, שיוצרים מתחים, כעסים ואפילו משברים. כל אלה למעשה יוצרים תחושה שהמערכת הזוגית אינה תקינה יותר. תוסיפו לזה את הדרך בה כל אחד מבני הזוג גדל והתחנך ותקבלו דפוסי התנהגות שונים ובאופן טבעי גם פערים בהסתכלות על דברים.

איך יודעים שצריך טיפול זוגי?

כאשר הבעיות חוזרות על עצמן שוב ושוב, ולא הצלחתם לגשר על הפער בעצמכם, חשוב ללכת לטיפול זוגי. כאשר כל אחד מבני הזוג מתבצר בצד שלו ולא מוכן לוותר, כדאי ללכת לטיפול זוגי. כאשר בכל פעם שאתם מתחילים לדבר זה מוביל לצעקות וכעסים, רצוי ללכת לטיפול זוגי. כאשר הילדים שומעים הכל ונפגעים מהעובדה שאבא ואמא רבים כל הזמן ולא מסכימים על שום דבר, קחו את הרגליים ורוצו לטיפול זוגי.

המשפחה מעל הכל

טיפול זוגי אינו בהכרח הפתרון הסופי לפני שמפרקים את המשפחה, טיפול זוגי אומר שהמשפחה חשובה לשניכם ושהיא מעל הכל ולכן שניכם תעשו את מירב המאמצים למענה. לפעמים זה אומר למצוא גורם חיצוני שיעזור לכם לגשר על הפער, לרדת מהעץ שטיפסתם עליו ולהתחיל משהו חדש. נכון, זה דורש מאמץ, אבל זה מחיר קטן שבוודאי שווה לשלם בשביל שיהיה לכם ולילדים שלכם הרבה יותר טוב בבית.

טיפול זוגי בבאר שבע

מרכז 'חיבורים' בבית מוריה, מתמחה בטיפול זוגי ומציע את שירותיו לתושבי באר שבע והסביבה. המרכז פועל ללא מטרות רווח ולכן עלות הטיפול נמוכה יחסית. אנחנו מאמינים שהטיפול יכול לחולל שינוי בחייהם של זוגות שמוכנים אליו ורוצים בו. אנחנו מאמינים בקשרי משפחה בריאים ונכונים שבנויים על הקשבה ואמון הדדי. אבל, אנחנו גם יודעים שהחיים מזמנים לנו קשיים, שלפעמים גורמים למשברים בזוגיות. אז אם אתם מחפשים טיפול זוגי בבאר שבע, אנחנו כאן, תומכים, מכוונים והכל בעבודה משותפת שתעזור למשפחה שלכם לחזור חזרה לדרך המלך.

בואו להתחיל עם המשפחה שלכם דף חדש: 052-8314790
או מלאו פרטים ונחזור אליכם 

 

פגישות הטיפול הזוגי מתקיימות במרכז מוריה, שכונה ד', באר שבע.

 

powered by Art-up